У Києві відновлять оплату за проїзд у метро та наземному транспорті
У Києві з понеділка, 16 травня, відновлять електронну оплату за проїзд у комунальному громадському транспорті. Зокрема, це стосується метро та наземного транспорту. Про це повідомив мер міста Віталій Кличко у Telegram. “Ми повинні відновлювати повноцінну роботу громадського транспорту, який працював в обмеженому режимі та був ці місяці безкоштовним”, – сказав він. Кличко наголосив, що необхідно платити зарплати транспортникам і…










