Автофіксація порушень правил на дорогах повертається
З 16 травня в Україні повертається фіксація порушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі. Про це повідомив заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький. “З початку війни були вимкнені камери автоматичної фіксації, здебільшого із стратегічною метою. Але в час війни не варто забувати про безпеку дорожнього руху, адже недотримання ПДР також продовжує щодня вбивати наших громадян. А перевищення…







