ЗСУ мітко цілять у склади окупантів
Збройні сили України активно працюють на складах окупантів і живій силі противника. Зокрема, у Лазурному, Новій Каховці, Бериславі, Чорнобаївці. Це далеко не повний перелік уражених місць розташування окупанта, розповів голова обласної військової адміністрації Дмитро Бутрій під час брифінгу 19 липня. Попри це окупанти продовжують політику терору на захоплених територіях. Обшукують і залякують місцеве населення. “Гуманітарна ситуація лишається…










