У Херсоні частково відновили мобільний зв’язок та інтернет
У Херсоні частково відновлено роботу мобільного зв’язку. Зокрема, у центрі міста вже доступний зв’язок та інтернет LTE від “Київстар”. Про це у відеозверненні повідомив голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич. “Підключено зв’язок “Київстар” до центру міста, прямо на площі перед будівлею ОВА. Вперше зв’язок від “Київстару”. Скидаю вам це повідомлення через LTE”, – зазначив Янушевич.










