Митники назвали найдорожчий автомобіль з “нульовим розмитненням”
Станом на 1 липня у зоні діяльності Закарпатської митниці випущено для вільного обігу 18897 авто з початку дії закону про “нульове розмитнення”. Найдорожчий автомобіль, розмитнений за нульової ставкою, коштував $220 тис. Про це повідомляє Закарпатська митниця у Facebook. Йдеться про автомобіль Mercedes-Benz G63 AMG, який випустили у 2022 році. Він належить підприємцю з Дніпропетровської області. Найбільше ввезли…










