У Києві Нацгвардія посилила блокпости: назвали причину
Військові Національної гвардії посилили блокпости в Києві. Це пов’язано із загрозою з боку білоруських диверсантів, повідомив речник Нацгвардії Володимир Черняк, пише “Главком”. “Існує загроза діяльності диверсійно-розвідувальних груп. Вона нікуди не зникала і пильність з боку гвардійців ніколи не зменшувалася, адже не секрет, що столиця – це найважливіший стратегічний центр прийняття рішень”, – сказав він. За його словами, столичні…










