У Києві ближче до червня можуть підняти ціни на проїзд у громадському транспорті.
Вартість може сягнути 15 грн. Про це повідомив голова Асоціації перевізників Києва та Київської області Ігор Мойсеєнко у коментарі УНН.
“Ситуація (з пальним) впливає, тому, я думаю, ближче до червня, якщо буде така ситуація з приводу цін на пальне, коли цінники вже будуть 60-70 гривень, то будуть вимушені перевізники підняти вартість проїзду до 15 гривень”, – зазначив він.
За його словами, зараз маршрутки в столиці виїжджають лише на 30%. Це відбувається через нестачу пального та малий пасажиропотік у місті.







