В ОВА терміново звернулися до жителів Київщини
Через масовані російські обстріли у Київській області є пошкодження енергетичної інфраструктури. Без світла вже залишилася частина регіону. Енергетики працюють над ліквідацією наслідків. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба. За його словами, в регіоні вводяться екстрені відключення електроенергії. “Підготуйтесь до тривалої відсутності електрики. Попередньо є один потерпілий, інформацію уточнюємо. Також є руйнування приватних будівель. Усіх, до кого…










