Зеленський заявив, що провів “продуктивні переговори” із Шольцом
Президент Володимир Зеленський заявив про “продуктивні переговори” з канцлером Німеччини Олафом Шольцом. Про це керівник держави написав у Twitter. “Провів продуктивні перемовини з канцлером Німеччини Олафом Шольцом. Обговорили ситуацію на фронті, продовження тиску на РФ, посилення санкцій, перспективи досягнення миру. Цінуємо підтримку Німеччини, зокрема оборонну. Розраховуємо на подальше сприяння Німеччиною на шляху України до повноправного членства в ЄС”, – йдеться…










