Завтра у Києві розпочинається опалювальний сезон
У четвер, 20 жовтня, у Києві розпочинається опалювальний сезон. Усі будівлі, за технологічним графіком, розпочнуть підключати до системи теплопостачання. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко в Telegram. “В складних умовах воєнного стану в Києві здійснили всі необхідні підготовчі роботи. Комунальні служби працюють у посиленому режимі, розуміючи, яким складним буде цей опалювальний сезон. Бо ворог цілить в об’єкти…










