Зеленський пообіцяв зробити все, щоби українці взимку були з електрикою і теплом
Президент України Володимир Зеленський пообіцяв зробити все, щоби українці взимку були з теплом і електрикою. Проте він нагадав, що окупанти зроблять все, щоби руйнувати нормальність життя, повідомив президент у вечірньому відеозверненні. Зеленський відзвітував, що наразі для усіх споживачів в Україні відновлена технічна можливість водопостачання. Для більшості жителів є можилвість постачання електрики. Стабілізаційні відключення тривають у дев’яти регіонах…










