Станом на 1 липня у зоні діяльності Закарпатської митниці випущено для вільного обігу 18897 авто з початку дії закону про “нульове розмитнення”.
Найдорожчий автомобіль, розмитнений за нульової ставкою, коштував $220 тис. Про це повідомляє Закарпатська митниця у Facebook.
Йдеться про автомобіль Mercedes-Benz G63 AMG, який випустили у 2022 році. Він належить підприємцю з Дніпропетровської області.

Найбільше ввезли автівок, придбаних українцям за межами країни, саме таких марок:
– Volkswagen – 3918 т/з;
– Skoda – 2334 т/з;
– Mercedes-Benz – 1764 т/з;
– Audi – 1472 т/з;
– BMW – 1155 т/з;
– Ford – 110 т/з;
– Opel – 956 т/з;
– Renault – 755 т/з;
– Toyota – 575 т/з;
– Hyundai – 572 т/з.
Найменше завезли авто, яким до п’яти років – 1321 т/з, від шести до 10 років – 2917 т/з, від 11 років і старше – 14659 т/з. Нові автомобілі (2021-2022 року випусту.) – 128 т/з.
Стосовно вартості, найбільше було ввезено транспортних засобів:
– до $5 тис. – 14284 од.;
– до $10 тис. – 2613 од.;
– до $15 тис. – 854 од.;
– понад $15 тис. – 1146 од.
“Загалом у зоні діяльності Закарпатської митниці випущено для вільного обігу 18 транспортних засобів, вартість яких сягає понад $100 тис”, – зазначили у повідомленні.
Водночас народний депутат Ярослав Железняк у своєму Telegram-каналі виправив інформацію про найдорожчий Mercedes-Benz. За його словами, найдорожчим авто, яке завезли в Україною з пільгою, стала Ferrari Roma 2020 року за $221,4 тис.
“Сума наданої від держави митної та податкової пільги на розмитнення власнику суперкару – $71,3 тис.”, – підкреслив він.







