З 1 липня уряд Польщі припиняє виплачувати українським біженцям допомогу в розмірі 40 злотих на добу.
Велика кількість біженців може адаптуватися та стати незалежними від допомоги польського уряду. Про це заявив заступник голови МВС Польщі та уповноважений уряду у справах біженців Павел Шефернакер, повідомляє Rzeczpospolita.
Пільги діятимуть для багатодітних сімей, людей з обмеженими можливостям та вагітних жінок.
“Ми виплачуємо величезні соціальні кошти – від 300 злотих для кожного до 500 злотих на кожну дитину та інших осіб, які потребують соціальних виплат. Також ми бачимо, що багато українців шукають роботу і знаходять її. Ми хочемо стимулювати інших бути активними. Чотири місяці повного захисту – це, на нашу думку, достатній час для адаптації в країні”, – заявив Шефернакер.
Таке рішення уряду спричинене великими витратами, які було здійснено за попередні чотири місяці.







