У Києві відновили електропостачання 83 тисячам родин, які залишилися без світла після російського обстрілу об’єкта критичної інфраструктури вранці.
Через це відключали енергообладнання ДТЕК “Київські електромережі”, що живить водоканал і житловий масив Троєщина. Про це заявив мер Віталій Кличко.
“Фахівцям удалося лише за сім годин. виконати технічні роботи й підключити клієнтів за резервною схемою живлення на час, поки відновлюватимуть пошкоджену обстрілами інфраструктуру міста”, – повідомив мер.
Два об’єкти критичної інфраструктури зазнали значних пошкоджень. Зокрема об’єкт у Деснянському районі, розповів Кличко.
“Після сьогоднішньої ракетної атаки частині споживачів також уже відновили водопостачання. Ремонтні бригади працюють, щоб якнайшвидше стабілізувати системи електро й водопостачання столиці”, – заявив Кличко.








