Російські окупанти намагаються покращити логістичне забезпечення на Південнобузькому напрямку.
Ворог там обстрілює військову й цивільну інфраструктуру, повідомляє Генштаб у зведенні.
“Вогневого ураження зазнали населені пункти вздовж лінії зіткнення, зокрема й Вищетарасівка Дніпропетровської області”, – ідеться в повідомленні.
Військово-політичне керівництво Росії продовжує поповнювати особовим складом підрозділи, що зазнали втрат на території України. Попри бронювання керівники російських підприємств все ж отримують плани мобілізації. Тому направляють своїх працівників до військкоматів.
На фронт росіяни везуть ув’язнених. На початок жовтня з 8 тис. бойовиків групи “Вагнер” понад половина – в’язні.







