Президент України Володимир Зеленський подякував Європейському Союзу.
Глава держави подякував за незмінну підтримку України. Про це сказав у зверненні ввечері п’ятниці.
“Напередодні півріччя ініціативи Європейського Союзу “Шляхи солідарності” подякував усій обʼєднаній Європі за незмінну підтримку України. А також підтвердив нашу готовність і надалі працювати разом, щоб ще більше посилити Європу”, – заявив Зеленський.
Через повномасштабну війну більша частина українського експорту й імпорту зупинилася, сказав президент.
“Але ми змогли відкрити нову дорогу економічного життя через територію Європейського Союзу. І цією дорогою життя налагодили постачання, яке критично важливе не лише для України, але й для всієї Європи й багатьох інших країн – партнерів Європи”, – заявив він.







