Військові Національної гвардії посилили блокпости в Києві.
Це пов’язано із загрозою з боку білоруських диверсантів, повідомив речник Нацгвардії Володимир Черняк, пише “Главком”.
“Існує загроза діяльності диверсійно-розвідувальних груп. Вона нікуди не зникала і пильність з боку гвардійців ніколи не зменшувалася, адже не секрет, що столиця – це найважливіший стратегічний центр прийняття рішень”, – сказав він.
За його словами, столичні блокпости пройшли тривалу процедуру оптимізації. Зокрема, зменшили їхню кількість у місті та збільшили на в’їздах та виїздах. Це дозволяє повністю контролювати ситуацію в Києві у поєднанні з комендантською годиною, стверджує Черняк.







