У понеділок, 31 жовтня, в Україні запроваджують екстрені відключення електроенергії.
Причина відключень – масовані ракетні удари Росії по об’єктах критичної інфраструктури вранці 31 жовтня, повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.
Він зазначив, що частину ракет вдалося збити силам протиповітряної оборони, частина влучила в ціль.
“Російські терористи вчергове завдали по об’єктах енергосистеми низки областей України.Служби працюють над ліквідацією наслідків”, – написав Тимошенко.







