Верещук прокоментувала загибель жінок на Азовсталі
2 травня, російські окупанти почали обстрілювати Азовсталь у Маріуполі. Внаслідок цього загинули дві цивільні жінки. Міжнародної реакції на цей випадок немає, але злочин зафіксували, повідомила міністерка з питань реінтеграції окупованих території Ірина Верещук, передає “24 канал”. “Однак цю подію зафіксували ми, ООН і Червоний Хрест. Буде розслідування”, – заявила Верещук. Крім того, за її словами, унаслідок ворожих обстрілів…










