У Києві продовжують виявляти диверсантів
У Києві продовжують виявляти учасників російських диверсійно-розвідувальних груп. Мешканцям столиці не варто спілкуватися з невідомими людьми, повідомили в Київській міській військовій адміністрації. “З початку російської агресії на території Києва затримали 319 осіб – членів ДРГ, частина яких входила до складу 18 груп”, – ідеться в повідомленні. Оборонці столиці працюють у посиленому режимі. Триває робота із затримання диверсантів.…






