Російські загарбники завдали удару по лікарні Оріхова
У суботу, 7 травня, близько 21:00 російські загарбники завдали удару по лікарні міста Оріхів Запорізької області. Інформації про потерпілих і загиблих немає. На момент обстрілу лікарня була порожня, повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація в Telegram. “Ворог хотів добити поранених і вбити мирних лікарів. На щастя, за попередньою інформацією, лікарня на момент обстрілу була порожня”, – заявив речник…










