На Житомирщині укріплюють ділянку на кордоні з Білоруссю
У Житомирській області почали укріплювати ділянку українсько-білоруського кордону. Це роблять для того, щоб не допустити вторгнення ворожих військ із території Білорусі. Про це заявив міський голова Житомира Сергій Сухомлин у Facebook. “Ми об’їжджали позиції наших батальйонів територіальної оборони, які розташовані на кордоні з Білоруссю… Вони вже досить непогано окопалися на кордоні і ми розуміємо, що другої спроби у ворога…










