У Києві відкриють частину дитсадків
У Києві школи завершують навчальний рік у дистанційному режимі. Водночас дитячі садочки, поруч із якими є укриття, столиця відкриє вже з 1 червня. Про це повідомив міський голова Віталій Кличко в Telegram. “Це складне рішення для столиці, що живе в умовах воєнного стану, але необхідне. Оскільки багато батьків працюють або планують повернутися до роботи, зокрема й на підприємства критичної…










