Медики мають отримувати не одноразові премії, а гідну заробітну плату – Марина Порошенко
У грудні медичні працівники столиці отримають матеріальне заохочення: лікарі – 10 тис. грн, середній медичний персонал – по 8 тис. грн, молодший медперсонал – по 6 тис. грн. Відповідне рішення ухвалила на сесії у вівторок Київська міська рада. На переконання лідерки “Європейської Солідарності” в столиці Марини Порошенко, медики заслуговують не просто одноразових доплат, а достойної…










