Мінімум одну нову станцію метро відкриють у Києві до кінця року – Кличко
Міський голова Києва Віталій Кличко запевнив, що до кінця 2021 року у столиці відкриють мінімум одну нову станцію метро – “Виноградар”. Джерело: інтерв’ю “Радіо Свобода” Пряма мова про метро “Виноградар”: “Що стосується метро, то я постійно перевіряю. З 1300 метрів під землею вже більше 900 метрів прокладено. Залишилося ще декілька речей. Там трішки є порушення по термінах.…










