Український національний центр відновлення миру презентують 15 грудня.
Про це повідомила віцепрем’єрка, міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, пише телеканал “Дом” у Telegram.
За словами Верещук, завданням відомства буде централізувати та впорядкувати процес документування фактів порушень прав людини на тимчасово окупованих територіях і злочинів, пов’язаних з агресією Росії.







