7 грудня скасовують червоний рівень епідемічної небезпеки в Донецькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Одеській, Рівненській, Херсонській областях і у Києві.
Про це в понеділок заявив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов
Рішення ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Червоний рівень скасовувають з початку наступної доби.
З 6 грудня в Україні почали діяти нові правила карантину, нагадують в уряді.
Стосуватимуться вони насамперед невакцинованих українців. Тепер відвідувати громадські заклади на жовтому рівні епіднебезпеки зможуть лише ті, хто отримав принаймні одну дозу щеплення проти Covid-19 і має Covid-сертифікат чи довідку.
Для обслуговування відвідувачів і клієнтів працівникам ресторанів, готелів і спортзалів доведеться мати принаймні одне щеплення.
Водночас для відвідування громадських закладів можна буде використовувати і негативний тест, який чинний 72 год, або альтернативний документ – сертифікат про одужання.
Таким чином, громадські заклади не зможуть обслуговувати клієнтів, а також допускати до роботи тих, хто не має одного з перелічених документів.







