“Інтерсіті” з’єднає Київ та Черкаси
Експрес “Інтерсіті” до кінця 2022 року з’єднає Черкаси та Київ. Це стане можливим завдяки реалізації проєкту електрифікації ділянки “Черкаси – станція імені Тараса Шевченка”, повідомила пресслужба Черкаської обласної державної адміністрації. Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко сказав, що Черкаси фактично відрізані від залізничних мереж України. Електропоїзди йдуть через станцію імені Шевченка. Електрифікація дозволить організувати регулярне залізничне пасажирське сполучення…

