Київське метро запроваджує карантинні обмеження
У столичному метро попередили про обмеження в роботі через Covid-19. Мета – зменшити скупчення людей, повідомила пресслужба підземки. “Карантинні заходи тривають. У пікові години метрополітен працює з обмеженнями на вхід. Це дає змогу зменшити скупчення всередині станцій. Будь ласка, дотримуйтеся маскового режиму та оплачуйте безконтактно”, – ідеться в повідомленні. На практиці такі правила не завжди…










