“Посилення” карантину в столиці: влада заспокоїла киян
Для відвідування держадміністрацій, ЦНАПів, підприємств та організацій у Києві з 5 жовтня не потрібен Covid-сертифікат або негативний ПЛР-тест, оскільки столиця перебуває в жовтій зоні карантину. Про це повідомила пресслужба КМДА, коментуючи ухвалений протокол “ковідним” штабом від 1 жовтня. Цей протокол “не встановлює додаткових обмежень для міських установ, а наголошує на необхідності виконання вимог постанови Кабміну”, пояснили…










