Президент прийшов до поранених бійців ЗСУ
У п’ятницю, 3 березня, президент Володимир Зеленський відвідав у львівському госпіталі поранених українських військових і вручив нагороди. Голова держави перебуває з робочою поїздкою на Львівщині, повідомила пресслужба Офіса президента. “Володимир Зеленський відвідав один із госпіталів, де лікуються поранені українські захисники, які воювали, зокрема, на Бахмутському напрямку”, – йдеться в повідомленні. Зеленський поспілкувався з військовими й побажав їм якнайшвидшого одужання.…










