З російського полону визволили 44 українців
У середу з російського полону визволили 44 українців. Звільнили військових, прикордонників, нацгвардійців, моряків і двох цивільних. Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак. Серед них – 36 рядових та сержантів і шесть офіцерів. Люди захищали Маріуполь, “Азовсталь”, Херсонщину, билися з ворогом на сході. Також ми звільнили двох цивільних”, – розповів керівник ОП. Серед звільнених є поранені,…










