Уряд пропонує торговельним мережам брати участь у тендерах Міністерства оборони.
Про це сказала міністерка економіки Юлія Свириденко на зустрічі з представниками бізнесу. Про зустріч повідомив урядовий портал.
“Держава зацікавлена в тому, щоб великі торговельні мережі брали участь в поставках продовольства для армії”, – заявила Свириденко.
Зараз постачанням продуктів харчування займаються компанії, які закуповують продукцію у великих торговельних мережах, сказала.
“Оскільки ці товари вже є у вас в асортименті, потрібно вирішити питання логістики. Наше спільне завдання – забезпечити безперебійне постачання армії продуктами харчування”, – звернулася урядовець.
Представники ритейлу погодилися, що для них це цікава пропозиція, яка потребує подальшого детального опрацювання, повідомляють в уряді.







