Український гімнаст виборов “золото” і ще дві медалі
Український гімнаст Ілля Ковтун на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики здобув три медалі. 19-річний спортсмен виборов нагороди на Євро-2023 у турецькій Анталії. Про це повідомив Національний олімпійський комітет. На найвищу сходинку п’єдесталу пошани українець зійшов за підсумками змагань у вправах на паралельних брусах. Кваліфікувавшись у фінал з другим результатом після дворазового чемпіона Європи у цьому виді Ферхата Аріджана з…










