Україна завоювала вже понад 60 медалей
У шостий день Дефлімпійських ігор українські спортсмени завоювали шість медалей. По дві золоті, срібні та бронзові, повідомляє сторінка Національного комітету спорту людей з інвалідністю у Facebook. Україна і надалі впевнено лідирує у командному заліку, здобувши 64 нагороди: 31 золоту, 15 срібних і 18 бронзових. У шостий день чемпіонами та призерами Дефлімпійських ігор стали: “Золото” Олексій Коломієць – плавання,…







