У КМДА заявили, що половина киян вже вакцинована. МОЗ спростувало
Щеплення проти COVID-19 вже зробили 50% киян від офіційного населення міста. Завершили цикл імунізації (щепилися двома дозами) 46% від загальної кількості вакцинованих. Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Київської міської держадміністрації Валентина Гінзбург. “Це, без сумніву, результат наполегливої праці медиків, кропіткої та незупинної роботи всіх, хто бере участь в організації процесу вакцинації, а також — свідомого…






