У Харкові лікарня для хворих на коронавірус заповнилася за один день
У Харкові обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення, який 1 жовтня розпочав приймати пацієнтів із COVID, протягом першої доби заповнився важкими хворими. Про це повідомила заступник директора лікарні Олени Омельяненко у Facebook. “За добу ми прийняли 141 людину, всі важкі, усе на кисень. Лікарі, медсестри, санітарочки до кінця зміни просто падають з ніг. Чергу з машин швидкої…






