ЗСУ влучно вдарили по загарбниках на півдні
Українські воїни вдало відпрацювали по скупченню російських окупантів у Пологах Запорізької області. Там розвідники підрозділу Сил спеціальних операцій “Бандерлоги” 2 січня засікли розташування окупантів, повідомляє видання “РІА Мелітополь”. “В одну з місцевих будівель заїхало близько 150 військових РФ в тому числі 10 офіцерів. А вже вночі 4 січня артилерія ЗСУ відправила на той світ рашистів. Місце прольотів…










