Українські воїни вдало відпрацювали по скупченню російських окупантів у Пологах Запорізької області.
Там розвідники підрозділу Сил спеціальних операцій “Бандерлоги” 2 січня засікли розташування окупантів, повідомляє видання “РІА Мелітополь”.
“В одну з місцевих будівель заїхало близько 150 військових РФ в тому числі 10 офіцерів. А вже вночі 4 січня артилерія ЗСУ відправила на той світ рашистів. Місце прольотів зрадники поліцаї оточили. До місця зруйнованої будівлі мчали швидкі і труповозки”, ‒ йдеться у повідомленні.
За даними ЗМІ, керівництво окупантів було у відчаї.
“Високе керівництво від орків лише хапалося за голову. Ще б пак! Ворог несе значні втрати в Пологах і сусідньому Токмаку. Отже подарунок рашикам до Різдва вдався!”, ‒ пише видання.







