У Києві 7–8 січня, найімовірніше, вимикатимуть електроенергію.
Водночас вимкнення мають бути чітко за графіком. Про це повідомив генеральний директор Yasno Сергій Коваленко у Facebook.
“На вихідних, найімовірніше, вимкнення будуть чітко за графіком. Хоча раніше субота й неділя могли бути без вимкнень або з мінімальними”, – написав він.
Коваленко пояснив, що зазвичай у вихідні українцям дають більше електроенергії, однак на наступні кілька днів прогнозують значне похолодання.
Він нагадав, що кожні -5°С градусів на вулиці – це додаткові 250 МВт до споживання. Крім того, через через морози можуть траплятися і локальні аварії.
Коваленко вкотре закликав обережно використовувати електроприлади й не вмикати в розетку все одразу у вихідні.







