В Україні продовжує зростати споживання електроенергії
На 11:00 6 січня споживання електроенергії в Україні продовжує зростати. Причина тому – поступове зниження температури повітря, повідомила пресслужба Укренерго. “Найближчим часом очікується значне похолодання, що призведе до стрімкого збільшення споживання. Енергосистема не в змозі покрити його у повному обсязі через пошкодження та окупацію ворогом низки електростанцій, які виробляють електроенергію, зокрема, і найпотужнішої – Запорізької АЕС”, –…







