Платити за світло будем по-новому
Національна комісія з регулювання енергоринку затвердила нові правила. Тепер в платіжках за світло з’являться нові дані. Треба вказувати інформацію про початкові та кінцеві показники лічильників, на підставі яких здійснюються нарахування, повідомляється на сторінці НКРЕКУ. Це зроблено для забезпечення споживачів зрозумілою та коректною інформацією про нарахування за спожиту електроенергію. “Для споживачів електроустановки, які мають невелику потужність до 0,1…










