У Києві скоротили роботу метро
З 21 до 24 серпня включно Київський метрополітен працюватиме для перевезень пасажирів із 6:00 до 21:00. Підземні станції як укриття працюватимуть цілодобово, як і раніше. Про це повідомляє пресслужба підземки у Facebook. Там також нагадали про роботу підземних станцій під час комендантської години (з 23:00 до 5:00) на час повітряної тривоги: – на вході в метрополітен…










