Російські загарбники вже не хочуть проводити на тимчасово окупованих територіях псевдореферендуми.
Але вони не заявляють про це відкрито і шукають причини для злиття, повідомляє СтратКом ЗСУ в Telegram.
Серед причин:
– відсутність держструктур у Херсонській області;
– напружена ситуація навколо Запорізької АЕС;
– не повністю звільнена так звана ДНР.
“Тут як раз підходить фраза, з такої улюбленої всім москалям зеківської лірики “Что ж ты, фраер сдал назад, не по масти ль я тебе?”, – пожартували у СтратКомі ЗСУ.







