Окупанти вночі з РСЗВ обстріляли Нікополь
Російські окупанти вночі 25 липня з РСЗВ обстріляли Нікополь. Про це повідомив голова Нікопольської районної військової адміністрації Євген Євтушенко у Telegram. Ворог гатив по прибережних територіях. “Ворог, використовуючи РСЗВ, обстріляв декілька прибережних територій нашого району. Людей і будівлі не зачепило. Без паніки”, – повідомив Євтушенко.








