Російські окупанти вночі 25 липня з РСЗВ обстріляли Нікополь.
Про це повідомив голова Нікопольської районної військової адміністрації Євген Євтушенко у Telegram. Ворог гатив по прибережних територіях.
“Ворог, використовуючи РСЗВ, обстріляв декілька прибережних територій нашого району. Людей і будівлі не зачепило. Без паніки”, – повідомив Євтушенко.







