Підрозділ протиповітряної оборони 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади ДШВ Збройних сил України збив російський штурмовик Су-25 “Грач”.
Використали розрахунок переносного зенітно-ракетного комплексу “Ігла”, повідомляють Десантно-штурмові війська ЗСУ.
“Смерть російським окупантам! ДШВ – завжди перші! Слава Україні!” – пишуть військові.
Су-25 (за класифікацією НАТО – Frogfoot, неформально – “Грач”) – одномісний броньований дозвуковий штурмовик, призначений для надання авіаційної підтримки в зоні бойових дій вдень і вночі за умов візуальної видимості цілі, а також знищення об’єктів із заданими координатами у випадку льотної погоди.
Об’єктом ураження можуть бути наземні й надводні цілі, а також повітряні маловисотні, повільні цілі – гелікоптери й транспортні літаки.
Один такий штурмовик коштує майже $11 млн.







