“Ми нікого і нічого не боїмося” – Зеленський звернувся до українців
Володимир Зеленський звернувся до українців після того, як Росія визнала самопроголошені республіки “Л/ДНР”. “Останні дії РФ – це порушення суверенітету й територіальної цілісності нашої держави. Уся відповідальність за наслідки у зв’язку зі згаданими рішеннями покладається на Росію”, – сказав президент. Він запевнив, що немає жодних підстав для хаотичних дій. Закликав українців не піддаватись провокаціям і…






