Жителі окупованого Донецька повідомляють про марш надзвичайно великої колони танків і бронетехніки з Донецька у північно-західному напрямку, до лінії зіткнення.
Колона пройшла близько 22 години тому прямо по центру міста, вулиці Університетській, та рухалася протягом години. Люди кажуть, що не бачили такого масштабу “за вісім років”, повідомляє “Радіо Свобода”.
“На сотій одиниці збилися з рахунку. Ішла з Донецька трасою між Донецьком і Макіївкою, імовірно у бік Ясинуватої. З’їжджали на трасу з центра Донецька”, – повідомив житель міста.
“Танки, дуже багато. Та БТРи. І людей везли. Годину техніка їхала”, – повідомила інша очевидиця з центру міста.







