Володимир Зеленський звернувся до українців після того, як Росія визнала самопроголошені республіки “Л/ДНР”.
“Останні дії РФ – це порушення суверенітету й територіальної цілісності нашої держави. Уся відповідальність за наслідки у зв’язку зі згаданими рішеннями покладається на Росію”, – сказав президент.
Він запевнив, що немає жодних підстав для хаотичних дій. Закликав українців не піддаватись провокаціям і наголосив, що українські кордони надійно захищені.
“Ми на своїй землі, ми нікого і нічого не боїмося і нікому нічого не віддамо”, – сказав Зеленський.







